سیاست حفظ حریم خصوصی

این متن به ارائه توضیحاتی در رابطه با سیاست های حریم شخصی اپلیکیشن لایتنر کپسول میپردازد. این سیاست ها شامل رویکرد ما در قبال جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات شخصی دریافت شده در اپلیکیشن لایتنر کپسول است. اپلیکیشن لایتنر کپسول به کاربران خود اطمینان میدهد که اطلاعات شخصی آنها تنها به منظور بهبود خدمت رسانی به آنها مورد بهره برداری قرار میگیرد. کاربران با استفاده از اپلیکیشن لایتنر کپسول، رضایت خود را در قبال مفاد این متن اعلام میدارند.

اطلاعات دریافتی

برای کار با اپلیکیشن لایتنر کپسول، کاربران نیاز به ثبت حساب کاربری دارند. اپلیکیشن لایتنر کپسول اطلاعات مربوط به کاربران خود را در سرورهای داخلی در ایران نگهداری میکند و از این رو، هیچگونه نگرانی برای خروج اطلاعات از مرزهای کشور برای کاربران وجود نخواهد داشت. کاربران اپلیکیشن لایتنر کپسول مستقیماً اطلاعات زیر را در اختیار اپلیکیشن لایتنر کپسول میگذارند:

شماره تلفن: شماره تماس کاربران نزد کپسول محفوظ باقی می ماند و از آن برای مقاصد تجاری و اقتصادی استفاده نخواهد شد.
نام کاربری و گذرواژه حساب کاربری
محتوای ارسال شده توسط کاربر (شامل عکس، فیلم، فایل صوتی، متن، نظر، و غیره)
پیامهای مبادله شده میان کاربر و اپلیکیشن لایتنر کپسول

همچنین، اپلیکیشن لایتنر کپسول با استفاده از کوکی‌ها و فناوری‌های مشابه آن، اطلاعات مربوط به فرایند استفاده شما از اپلیکیشن لایتنر کپسول و همچنین، روند خدمت‌رسانی خود به شما را جمع‌آوری می‌کند. اطلاعات فایل گزارش کاربران به صورت خودکار، هر زمان که شما درخواستی مبنی بر دسترسی به صفحه وب یا اپلیکیشنی را داشته باشید، توسط مرورگر شما ارسال می‌گردد.

هرگاه شما برای دسترسی به خدمات ما از دستگاه‌های همراه مانند تبلت یا موبایل استفاده کنید، امکان دسترسی، جمع‌آوری، نظارت، و ذخیره بر دستگاه شما و یا ذخیره «شناسگرهای دستگاه» برای اپلیکیشن لایتنر کپسول فراهم می‌شود. شناسگرهای دستگاه، فایل‌های داده کوچک یا سازه‌های داده‌ای مشابهی هستند که بر دستگاه شما ذخیره شده یا با آن مرتبط می‌گردند و به عنوان شناسگر منحصربفرد دستگاه شما فعالیت می‌کنند. این شناسگرها می‌توانند اطلاعاتی را در رابطه با روش مرور و استفاده خدمات اپلیکیشن لایتنر کپسول از سمت شما ارائه داده و ما را در فرایند ارائه گزارش یا محتوا و تبلیغات شخصی‌سازی‌شده یاری کنند.

این اطلاعات در ارائه خدمات بهتر و بهینه‌تر به شما به‌کار گرفته می‌شوند. از جمله این خدمات می‌توان به امکان دسترسی آسان‌تر و سریع‌تر به حساب کاربری، مشاهده الگوهای استفاده از اپلیکیشن لایتنر کپسول، و شناسایی و حل برخی از مشکلات اشاره کرد.

اشتراک گذاری اطلاعات شما

اپلیکیشن لایتنر کپسول ، حق افشای اطلاعات شخصی شما را تنها به منظور پاسخگویی به درخواست‌ها و در صورت نیاز، ارائه گزارش به مراجع قانونی برای خود محفوظ می‌دارد. اطلاعات تماس شما – مانند شماره تلفن یا آدرس ایمیل – در هیچ بخشی از اپلیکیشن لایتنر کپسول برای سایر کاربران اپلیکیشن لایتنر کپسول به نمایش گذاشته نمی‌شوند.

مقابله با هرزنامه

اپلیکیشن لایتنر کپسول هیچ‌گونه انعطافی در مقابل انتشار هرزنامه‌ها از خود نشان نمی‌دهد و در صورت مشاهده موارد ارسال هرزنامه، حساب کاربری ارسال‌کننده را مسدود یا حذف می‌کند. علاوه بر این، اپلیکیشن لایتنر کپسول کاربران خود را تشویق می‌کند تا در صورت مشاهده این چنین مواردی، آن را به راحتی و در کمتر از بیست ثانیه گزارش دهند.

امنیت

اطلاعات کاربران در سرورهای اپلیکیشن لایتنر کپسول در داخل کشور نگهداری می‌شوند و لذا، کاربران می‌توانند از عدم دسترسی خارجی به اطلاعات خود اطمینان داشته باشند. این اطلاعات با روش های رمزگذاری پیشرفته متعددی حفاظت می‌شوند و درصد اطمینان بالایی از امنیت این اطلاعات به دست آمده است. با این حال، واضح است که علیرغم تمامی این تلاش‌ها، امکان حفاظت صددرصدی اطلاعات در هیچ نقطه‌ای از جهان ممکن نیست. لذا، در صورت بروز این اطلاعات، مسئولیت آن از اپلیکیشن لایتنر کپسول سلب شده و کاربر، خود، مسئولیت آن را می‌پذیرد.

جمع آوری اطلاعات

کوکی ها مجموعه اطلاعاتی است که بر روی هارد رایانه شما ضبط شده و به ما کمک می کنند تا استفاده از اپلیکیشن لایتنر را برای شما ساده تر و بهتر نماییم. استفاده از کوکی به هیچ وجه در زمان استفاده از این اپلیکیشن لایتنر با اطلاعات هویت شخصی ترکیب نمی شود.
شما میتوانید از راه های ارتباطی با ما در تماس باشید. ما می توانیم آدرس ایمیل، شماره تماس و هر گونه اطلاعات دیگر شما را حفظ نماییم. این اطلاعات صرفا برای برقراری ارتباط با شما نگهداری می شوند، ولی اگر شما تمایل دارید آدرس ایمیل یا هر گونه اطلاعات ارسالی دیگر شما را حذف نماییم، درخواست خود را از طریق ایمیل برای ما فرستاده و ما به درخواست شما احترام خواهیم گذاشت.

مالکیت اطلاعات

اپلیکیشن لایتنر کپسول کلیه اطلاعات ارسالی شما از طریق اپلیکیشن لایتنر کپسول را جمع آوری کرده و مالک انحصاری این اطلاعات قلمداد می شود. ارائه اطلاعات شخصی قابل شناسایی شما، به منزله اعطاء مجوز ضمنی شما به ما برای استفاده از این اطلاعات مطابق با مقررات و اصول این بیانیه می باشد. سایر اطلاعات ارائه شده به ما از قبیل پیشنهادات در مورد اپلیکیشن لایتنر کپسول یا محصولات ، یا هر گونه پیشنهادات، ایده ها یا اطلاعات دیگری که شما ارائه می کنید، به ما تعلق داشته و ما میتوانیم آنها را به هر صورتی که بخواهیم و بدون پرداخت هر گونه وجهی استفاده نماییم.

ما در این اپلیکیشن لایتنر با چه کسانی سهیم هستیم؟

اپلیکیشن لایتنر کپسول با هیچ شرکت، ارگان، شخص و یا اشخاص ثالثی سهیم نبوده و فقط جهت مسائل آموزشی و یادگیری پا به این عرصه گذاشته است.

زبان آموزان و کاربران اپلیکیشن لایتنر کپسول مطمئن باشند که به هیچ عنوان مجموعه آموزشی اپلیکیشن لایتنر کپسول قصد همکاری با شرکت ها و اشخاص را ندارد و فقط جهت آموزش زبان انگلیسی فعالیت آموزشی انجام می‌دهد.

بار دیگر خاطر نشان می کنیم که :

اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی و تلفن همراه و … به هیچ عنوان در اختیار شخص یا اشخاص ثالثی قرار داده نمی شود و در پایگاه داده مطمئن و ایمنی نگهداری می شود.

این مجموعه آموزشی هیچ یک از اطلاعات فردی و شخصی شما زبان آموزان را به هیچ شرکت، ارگان، شخص یا اشخاص ثالثی ارائه نمی‌دهد.

چنان چه پرسشی درباره قوانین و سیاست های اپلیکیشن لایتنر کپسول داشتید، می توانید آنرا با ما در بخش ارتباط با ما در میان بگذارید.

مجموعه اپلیکیشن لایتنر کپسول برای شما زبان آموزان گرامی لحظاتی خوش و مفیدی را در این اپلیکیشن آرزومند است.

تغییرات در خط مشی حفظ حریم خصوصی ما

هرگونه تغییرات آتی در خط مشی حفظ حریم خصوصی ما در همین قسمت صورت پذیرفته و کاربر در زمان استفاده از اپلیکیشن موظف به بررسی این سیاست‌ها و اطلاع از آخرین تغییرات آن‌ها می‌باشد.